Czy każdy powinien zrobić kurs ccna?

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​zdecydowanie warto. Pracuję w branży sieciowej od 8 lat, a telekomunikacji przez 7 lat, zanim przeniosłem się na branżę sieciową. Właśnie ukończyłem kurs CCNA i otworzyło mi to drzwi do kolejnej możliwości kariery. To dobry pewnik, jeśli jesteś nowy w tej dziedzinie. Sprawi, że zostaniesz zauważony i może prowadzić do większej liczby wywiadów. Kluczem jest zdobycie doświadczenia.

Poleciłbym spróbować zostać zatrudnionym jako technik NOC poziomu 1, aby zdobyć doświadczenie. Tak, na pewno warto, ponieważ wielu klientów woli certyfikowanych kandydatów poza umiejętnościami. Dzięki temu możesz uzyskać widoczność swojego profilu po uzyskaniu certyfikatu, a także dobre połączenia od zespołów HR. Jak zrobisz kurs ccna możesz również spodziewać się podwyżek płac, pokazując certyfikat. Dlatego zawsze zaleca się uzyskanie certyfikatu. Pamiętaj, ćwicz dobrze, w Vullam możesz znaleźć egzaminy z dobrej praktyki, które są dla mnie pomocne w razie potrzeby. Mam nadzieję, że to pomoże!

Certyfikat za kurs ccna to tylko kartka papieru, jeśli nie wiesz rzeczy. Po prostu zadaj sobie pytanie. Nie zniechęcam cię kochanie, po prostu mówię fakt. Tak, rzeczywistość jest do niczego jeśli nie znasz się na tym na prawdę dobrze. Jest mnóstwo facetów po kursach CCNA, CCNP, RHCE i innymi kursami z LanPulse Warszawa, woj. mazowieckie.