Lepiej drukować samemu czy wybrać drukarnie w Krakowie?

W debacie między drukarkami atramentowymi i laserowymi miłośnicy drukarek laserowych z Krakowa zwracają uwagę na ich wyraźny tekst, a wentylatory atramentowe koncentrują się na ich zdolności do odtwarzania żywych kolorów.

Nowoczesna technologia jaką stosują drukarnie w Krakowie rozwinęła się do tego stopnia, że ​​obie drukarki wykonują doskonałą robotę prawie we wszystkim, ale każda ma inny zestaw zalet i wad. Większość drukarek laserowych drukuje z rozdzielczością 600 lub 1200 punktów na cal. Rozdzielczości drukarek atramentowych jakie stosują drukarnie w Krakowie zwykle zaczynają się od 1200 dpi i od tego momentu rosną, przy czym niektóre zbliżają się do 5000 dpi. Ponieważ punkt 1200 dpi jest tak mały, że jest widoczny tylko w powiększeniu lub przy papierze dociśniętym do nosa widza, dodatkowa rozdzielczość drukarki atramentowej jest przydatna tylko podczas ditheringu kolorów na zdjęciu pełnowymiarowym.

Wybierając drukarkę, należy jednak pamiętać, że rozdzielczość drukarki atramentowej zmienia się wraz z ustawieniem szybkości – podczas gdy drukarki laserowe zazwyczaj drukują w pełnej rozdzielczości, drukarki atramentowe drukują tylko w najwyższej rozdzielczości przy najwyższej jakości i najwolniejszym ustawieniu. Trzeba pamiętać, że drukarnie w Krakowie zawsze dadzą Ci lepszą jakość, niż nawet najlepsza i najdroższa drukarka domowa.