Naprawa i montaż okien dachowych Warszawa

Korzyści płynące z zastosowania okien dachowych i świetlików są oczywiste: zapewniają wysoki poziom naturalnego światła, mogą być wspaniałym źródłem wentylacji i przyczyniają się do komfortu cieplnego budynku. Okna dachowe i świetliki stanowią również estetyczny dodatek do zewnętrznego wyglądu nieruchomości.


Ale co jeszcze należy wziąć pod uwagę, aby zapewnić bezproblemowe działanie specyfikacji po dotarciu na stronę? Okna dachowe i świetliki są generalnie łatwe w montażu, ale wiedza, czego się spodziewać, może pomóc w zapewnieniu sprawnego przebiegu. Firma wykonująca montaż okien dachowych Warszawa mówi o tym, jak zapewnić właściwą specyfikację i zapewnić postęp prac na miejscu zgodnie z oczekiwaniami.

Oto rzeczy, o których powinni pamiętać specyfikatorzy:
– ROZMIAR OKNA:
Montaż okien dachowych Warszawa o różnych kształtach i rozmiarach, a wybór odpowiednich wymiarów dla Twojego projektu ma kluczowe znaczenie. „Standard” dla okien dachowych to 900 x 600 mm, które są instalowane między krokwiami w odstępach co 600 mm. Inne popularne rozmiary to 980 x 980 mm i 900 x 1200 mm – ten ostatni jest zaprojektowany tak, aby pasował do przestrzeni z podwójną krokwiami. Mogą być również dostarczane w znacznie większych rozmiarach – na przykład okna mogą mieć wymiary do 3000x1000mm.

– WSPARCIE STRUKTURALNE:
Najbardziej efektywnym sposobem na montaż okien dachowych Warszawa i na podparcia okna dachowego jest zastosowanie podwójnych trymerów do podparcia poziomego i podwójnych krokwi do podparcia pionowego. Podwójne wieszaki są umieszczone w każdym rogu, a pojedyncze wieszaki są umieszczone wokół połączonych krokwi. Chcesz zlecić montaż okien dachowych w Warszawie? Odezwij się do Pogotowia Dachowego!