Ocieplanie poddasza pianką Wejherowo, Tczew, Kartuzy, Puck, Lębork – poznaj ofertę firmy działającej w woj. pomorskim!

Natryskowa pianka poliuretanowa, idealne na ocieplanie poddasza pianką Wejherowo, Tczew, Kartuzy, Puck, Lębork, jest wytwarzana z mieszaniny szybko reagujących składników pianotwórczych połączonych w specjalnym pistolecie do mieszania w momencie aplikacji. Gęstość piany można zmieniać w celu dostosowania do konkretnych zastosowań i można ją nakładać na prawie każde podłoże, które jest czyste, suche i wolne od kamienia i pyłu. Reakcja szybko osiąga pełny wzrost i pozbawioną przyczepności powierzchnię, a także działa jako uszczelniacz. Piankę można zabezpieczyć inną powłoką, taką jak bariera zapłonowa lub pogodowa, aby ocieplanie poddasza pianką Wejherowo, Tczew, Kartuzy, Puck, Lębork było jeszcze trwalsze. SPF służy do izolacji ścian i dachów w obiektach komercyjnych, przemysłowych, rolniczych i mieszkalnych, a także do izolacji rur przemysłowych, chłodni i urządzeń flotacyjnych na morzu.

Polyiso jest powszechnie stosowany w budowie szpitali, magazynów, sklepów detalicznych, szkół, zakładów produkcyjnych i domów mieszkalnych. Na podstawie cal po calu poliiso jest jednym z najbardziej energooszczędnych produktów izolacyjnych na rynku. Ze względu na wysoką wartość R i cienki profil polyiso pozwala budowniczym na stosowanie mniejszej izolacji i tworzenie cieńszych ścian i dachów.


Przy ocieplaniu poddasza pianką Wejherowo, Tczew, Kartuzy, Puck, Lębork warto także zastosować izolowane poszycie – zwykle złożone z pianki poliizoizolacyjnej umieszczonej między wzmocnioną folią aluminiową, które może ograniczyć straty energii w budynku, szczególnie w ścianach. Typowe drewniane lub stalowe słupki w ścianach i dachach tworzą „mostek termiczny”, który pozwala na przepływ ciepłego lub zimnego powietrza do budynku. Izolowane poszycie działa w celu zmniejszenia strat energii. W rzeczywistości wiele przepisów budowlanych wymaga obecnie ciągłej izolacji na zewnątrz budynku. Izolowane poszycie z pianki jest szeroko stosowane do ścian i niektórych pokryć dachowych w nowych budynkach komercyjnych, mieszkalnych, rolniczych i przemysłowych, a także podczas renowacji istniejących budynków w celu poprawy wydajności cieplnej. Chcesz zlecić ocieplanie poddasza pianką Wejherowo, Tczew, Kartuzy, Puck, Lębork? Skontaktuj się z firmą Eko Dom z woj. pomorskiego!