Czym jest termowizja Gdańsk?

Kamery termowizyjne (podczerwień) są często używane do rozwiązywania problemów z obwodami elektrycznymi. Z pewnością rozumiemy, dlaczego – dość często, gdy element elektryczny ma się zepsuć, chce się przegrzać i być znacznie cieplejszy niż elementy otaczające, i odwrotnie, chce być nieco chłodniejszy. Jednak wiele osób nie wie, że te kamery mogą być również bezcenne dla hydraulicznego narzędzia do rozwiązywania problemów. Kiedy się nad tym zastanowić, ma to sens. Kiedy prawie jakikolwiek element hydrauliczny ulegnie znacznemu zużyciu, wycieknie i termowizja Gdańsk pozwoli zauważyć gdzie się to dzieje. Czasami przecieka na podłogę, a wadliwy winowajca jest rażąco oczywisty. Ilekroć komponent omija, następuje spadek ciśnienia na nim. Ten spadek ciśnienia nie wykonuje żadnej użytecznej pracy, więc energia wymagana do wytworzenia spadku ciśnienia zostanie uwolniona w postaci ciepła. Możemy pomyśleć, że znalezienie tego ciepła byłoby dość łatwe – wystarczy poczuć gorący komponent, prawda? A czasem to zadziała. Czy moglibyśmy użyć znacznie mniej niż kamerę do termowizji Gdańsk, laserowego pistolet do pomiaru temperatury, prawda? Te pistolety nie są tak bardzo dokładne, jak termowizja Gdańsk, i nie są tak wygodne jak termowizja Gdańsk do znalezienia względnych przyrostów temperatury.

Ciśnienie jest zamknięte, zawór jest zasilany energią, aby zablokować ścieżkę przepływu do zbiornika. Podczas cyklu kompresji. Ponieważ ten zawór omijał tak źle, nie był w stanie zbudować wystarczającej mocy do przeniesienia mocy do pompy o zmiennym wydatku.
Czy mogę mieć ten zawór obejściowy bez kamery termowizyjnej? Jasne, nie wątpiłem, że mógłbym, ale na pewno zajęłoby to dłużej niż użycie termowizji Gdańsk. W tym konkretnym przypadku rozwiązywanie problemów zostało wykonane w ciągu kilku minut zamiast godzin. Ile godzin przestoju musiałbyś kupić jeden z nich? Byłbym zaskoczony, słysząc, że jest więcej niż jeden.