Identyfikatory z okienkiem

Plastikowe uchwyty na identyfikatory z okienkiem są łatwym i ekonomicznym wyborem do umieszczania drukowanych plakietek. Jeśli twoja konferencja ma wielu uczestników, a twoje miejsce pracy często gości na miejscu, którzy potrzebują tymczasowej identyfikacji, użycie przezroczystego plakietki z okienkiem pozwala na szybkie wydrukowanie poświadczeń. I te rękawy mogą być używane wielokrotnie; w razie potrzeby po prostu wydrukuj nową plakietkę.

Jeśli lubisz majsterkowanie, możesz dostosować ten samouczek dotyczący identyfikatora do własnych upodobań.
Przypinki i klipsy na plakietki – Klipsy w stylu broszki są często używane na identyfikatorach z okienkiem ze względu na łatwość użycia i niski koszt. W zależności od materiału, z którego wykonana jest plakietka, musisz przymocować pinezki plakietki w taki sposób, jak taśma dwustronna, klej lub żywica epoksydowa. Ten film pokazuje, jak umieścić szpilkę z samoprzylepnym podkładem. Możesz kupić identyfikatory z okienkiem w sklepie Harbest, która oferuje te broszki z tworzywa sztucznego z metalową szpilką.

Chociaż szpilki są funkcjonalne i umożliwiają noszenie identyfikatorów z okienkiem z nazwiskiem wyżej na klatce piersiowej niż na smyczy (dzięki czemu jest bardziej widoczny i łatwiejszy do odczytania), wiele osób nie chce dziurawić ubrań. W takim przypadku preferowane może być zapięcia magnetyczne. Identyfikatory z okienkiem i zapięciem magnetycznym są najlepszym wyborem. Magnetyczne identyfikatory z okienkiem są często preferowanym wyborem, szczególnie w przypadku plakietek z nazwiskami pracowników lub innych plakietek, które będą często noszone, ponieważ można ich używać bez uszkadzania tkaniny odzieżowej. Po prostu umieść pasek kotwiczący w kurtce, klapie lub koszuli z przednim paskiem na zewnątrz ubrania. Magnesy utrzymują go bezpiecznie na miejscu. Magnetyczne plakietki są również przydatne, gdy istnieje obawa o bezpieczeństwo noszenia plakietki na smyczy, która może wychylić się na zewnątrz i zostać złapana, gdy użytkownik porusza się lub pochyla do przodu. Wielu sprzedawców plakietek, takich jak Harbest oferuje zamki magnetyczne jako opcję przy zamawianiu plakietek. Jeśli tworzysz własne, możesz je kupić na serwisach aukcyjnych, które oferują magnetyczne elementy złączne, jak pokazano poniżej.