Arkopm sklep kasy fiskalne

Czy Twoja firma potrzebuje nowego i niezawodnego systemu do obsługi płatności? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, prawdopodobnie zdałeś sobie sprawę, że rynek jest pełen różnych urządzeń, systemów i rozwiązań, więc odwiedź sklep kasy fiskalne i skorzystaj z pomocy fachowców. Musisz znaleźć dostosowane rozwiązanie dla swojej branży i biznesu. Potrzeba całego systemu lub tylko jednej maszyny będzie zależeć od wielkości firmy i wymagań. Dowiedz się, które z nich jest dla Ciebie najlepsze, aby nie wydawać niepotrzebnie dużych pieniędzy i uprościć codzienne zadania.

Różnica między systemami płatności, a kasami fiskalnymi nie zawsze jest jasna, ponieważ terminy mają tendencję do mylenia i używania zamiennie. Kasa fiskalna to ogólna nazwa wszystkich jednostek potrzebnych do obsługi płatności. System płatności może zawierać więcej funkcji, takich jak rezerwacje stolików i stan zapasów, które mogą być przydatne w określonych branżach, takich jak restauracje. Proste bankomaty są bardziej podstawowe z klawiaturą i małym wyświetlaczem, na którym można wprowadzać płatności.

System płatności czy kasa fiskalna?
To zależy od twoich potrzeb i od tego co sprzeda Ci sklep kasy fiskalne. Oto kilka przykładów właścicieli sklepów, którzy mają różne potrzeby: Prowadzę restaurację i muszę zarządzać rezerwacjami stolików. Potrzebujesz systemu! Kasa Chcę zarządzać zapasami i zamówieniami. Potrzebujesz systemu! Otrzymuję niewielką kwotę płatności dziennie. Potrzebujesz kasy! Prowadzę restaurację i chcę móc wysyłać zamówienia od kelnerki do kuchni. Potrzebujesz systemu! Słyszałem, że możesz akceptować płatności dokonywane z telefonu klienta. Potrzebujesz systemu! Potrzebuję zebrać proste dane, jako całkowitą kwotę sprzedaży. Potrzebujesz kasy!

Co to jest kasa fiskalna?

Kasa fiskalna, którą kupisz w miejscu jakim jest sklep kasy fiskalne Arkomp może zawierać komputer. Podstawowe modele mają klawiaturę, cyfrową lub analogową oraz wyświetlacz, który pozwala pracownikom rejestrować płatności. Sprzęt obejmuje szufladę kasową, drukarkę, a opcjonalnie możesz również dodać mały wyświetlacz dla klientów. Ten rodzaj bardzo prostej kasy z naprawdę niewielką liczbą funkcji jest obecnie coraz mniej wykorzystywany. Bardziej zaawansowane kasy fiskalne często zawierają komputer, skaner kodów kreskowych i drukarkę pokwitowań. Jak wyjaśniono wcześniej, kasa jest często niewłaściwie używana w języku i ludzie używają tego słowa w znaczeniu systemu.

Co to jest system? Elektroniczny system płatności jest bardziej zaawansowanym urządzeniem. Ten system kasy zawiera więcej funkcji i urządzeń w porównaniu do kasy fiskalnej, takich jak czytniki kart, skanery kodów kreskowych i genialne oprogramowanie. Cały system jest zarządzany z komputera z systemem Windows lub Mac i powiązany z oprogramowaniem. Programy te można dostosować do konkretnej branży i oprócz rejestracji płatności mogą zawierać wiele funkcji, takich jak stan zapasów, automatyczne zamówienia produktów, statystyki i rezerwacje stolików. Większość oprogramowania pozwala również pracownikom na osobisty login i osobistą sprzedaż.