Szkoła kitesurfingu Jurata – kup kurs!

Dlaczego lekcje kitesurfingu są ważne?
Ludzie często pytają „Czy naprawdę potrzebuję lekcji?”. Krótka odpowiedź brzmi: tak! Skrócimy to, ale ważne jest, aby wiedzieć, dlaczego …

Bezpieczeństwo: latawiec kitesurfingowy może cię poważnie zranić lub zabić, jeśli nie wiesz, co robisz. Co gorsza, łatwo jest poważnie skrzywdzić członka społeczeństwa. Jeśli stracisz kontrolę nad latawcem, nagle ktoś bardzo oddalony będzie o 50 metrów. Chociaż kitesurfing może być niebezpieczny, nie zniechęcaj się do nauki. Szkoła kitesurfingu Jurata w pełni przygotuje Cię do tego sportu, nawet na poziomie zaawansowanym. Kiedy zrozumiesz, jak działa latawiec, jak prawidłowo latać i dostępne systemy bezpieczeństwa, większość niebezpieczeństw zniknie. Pomyśl o tym jak o lekcjach jazdy. Bez nich próba przejechania samochodem ruchliwą ulicą prawdopodobnie spowodowałaby wypadek, ale wraz z nimi potencjalne niebezpieczeństwo jest dramatycznie zmniejszone. To samo dotyczy kitesurfingu, lekcji i kontroli. Pewność siebie: znacznie szybciej i łatwiej jest się uczyć, gdy masz tam doświadczonego instruktora, który służy radą i buduje zaufanie.

Skup się: kiedy dowiesz się, że często rozbijesz swój latawiec. To część procesu i nie powinieneś się martwić. Lepiej to zrobić, gdy jest to latawiec szkolny i linie, które są niszczone, a nie nowo zakupiony zestaw. Zaoszczędź sobie kłopotów i gotówki i już dziś udaj się na lekcje do miejsca jakim jest szkoła kitesurfingu Jurata! Uczenie się z doświadczonym instruktorem w szkole kitesurfingu Jurata sprawi, że twoje pierwsze dni będą przyjemniejsze i przyspieszysz jazdę.

Każdy początkujący kursant w miejscu jakim jest szkoła kitesurfingu Jurata chce wstać na deskę, ale ostatecznie najważniejsze jest nauczenie się poprawnego latania kitesurfingiem. Twoje umiejętności latawca są tym, co Cię powstrzyma, a nie umiejętność kontrolowania planszy, która przyjdzie znacznie łatwiej. Poświęć czas na latanie latawcem na plaży, a następnie w wodzie, przeciągając ciało. Przyzwyczajenie się do mocy i subtelności latania większego nadmuchiwanego latawca pozytywnie wpłynie na wszystkie aspekty Twojej podróży latawcem. Połóż fundament, bądź pewny, że latasz kitem, a Twoje pierwsze starty w wodzie będą płynniejsze, będziesz mieć mniej awarii i dłuższe pierwsze biegi.