Izolacje natryskowe Leszno z firmą MDK

Instalatorzy piany natryskowej przeoczyli niektóre miejsca wycieku powietrza. Kiedyś zadzwonił do mnie dom o powierzchni 10 00 metrów kwadratowych, który miał pianę w sprayu, ale właściciele mieli poważny problem podczas pierwszego lata w domu. Kiedy przybyłem, zabrali mnie do apartamentu głównego, gdzie na podłodze leżały dwa ręczniki – aby złapać deszcz spadający z rejestrów zaopatrzenia w suficie!

Problem polegał na tym, że wykonując izolacje natryskowe Leszno instalatorzy przeoczyli niektóre obszary podsufitki na poddaszu nad główną sypialnią, a szczeliny wokół sufitu półki wpuszczały wilgotne powietrze do pokoju, w którym naturalnie znajdowało się miejsce, w którym kondensuje się zimna powierzchnia. Jak pokazuje ten przykład, ważne jest, aby całkowicie zamknąć poddasze, odpowiednio i dokładnie wykonać izolacje natryskowe Leszno.

Jedną z największych zalet pianki natryskowej jest jej zdolność do uszczelniania powietrza, ale nie może ona uszczelniać miejsc, w których nie jest natryskiwana. Jedną z miłych rzeczy w zastosowaniu pianki natryskowej w nowej konstrukcji jest to, że można wykonać test drzwi dmuchawy przed wejściem do suchej zabudowy. Co więcej, można sprawdzić szczelność za pomocą urządzenia do mgły. Instalatorzy piany natryskowej wykonujący izolacje natryskowe Leszno nie rozumieli przegrody budynku i natryskiwali albo za mało, albo za dużo. W złożonych domach w Lesznie dokładne sprawdzenie, gdzie znajduje się przegroda, może być wyzwaniem. Jeśli instalator ominie obszary, może to być wyciek powietrza, ale z pewnością będzie to obejście termiczne z powodu braku izolacji. Każda część przegród zewnętrznych musi być zaizolowana, w przeciwnym razie dom będzie miał nadmierną utratę / zysk ciepła. Innym problemem, jaki widziałem, jest to, że instalator z Leszna rozpyla dodatkową pianę, ponieważ nie zidentyfikował położenia przegrody budynku, granicy między przestrzenią klimatyzowaną i nieuwarunkowaną.