Skup aut Trójmiasto – tam kupisz swój samochód

Jedną z okazji, którą widziałem w Internecie, był najwyższej klasy Nissan Primera, który wyglądał na fantastyczny. Samochód był w pełni wyposażony (tylna kamera parkowania, czujniki, skórzane wnętrze, wystarczająca ilość energii elektrycznej, aby zasilić małe miasteczko itp.) I był wyposażony w pełną historię serwisową (FSH).

Nie tylko wyglądał na świetny samochód, ale również sprzedawał się za 1000 złotych taniej niż gdziekolwiek indziej (dealerzy oferują „cenę gotówkową”). Z pewnością ten samochód musiał być oglądany? Szybki telefon do dealera z miejsca jakim jest skup aut Trójmiasto potwierdził, że wciąż miał samochód w magazynie i mogłem przyjść i obejrzeć go w każdej chwili. Zanim więc poszedłem do miejsca jakim jest skup aut Trójmiasto, postanowiłem przeprowadzić kontrolę samochodu w tle przez Internet.

Istnieją różne firmy takie jak Skup aut Trójmiasto, które świadczą usługi online i które przeprowadzą automatyczną kontrolę (za symboliczną opłatą), ale wszystkie wydają się oferować prawie taką samą usługę. Możesz przeprowadzić jeden czek automatyczny za 1900,95 złotych (1 samochód za jednorazową płatność) lub wykupić „pakiet” pięciu czeków za 2400,95 złotych (5 samochodów za tę jednorazową płatność). Wziąłem paczkę i po raz pierwszy sprawdziłem Nissana z Trójmiasta. Wszystko wróciło ok (przebieg, właściciele, MOT itp.), z wyjątkiem prawdopodobnie najważniejszego elementu: samochód był nadal obarczony znakomitymi finansami. Unikaj, unikaj, unikaj. Wszyscy słyszeliśmy opowieści grozy dotyczące wybitnych finansów; kilka miesięcy później ktoś z firmy finansowej pojawia się w twoim domu i zabiera pojazd. Prawo mówi, że nawet jeśli zapłaciłeś za samochód, którego nie posiadasz – firma finansowa to robi. Dla mnie sprawdzenie przeszłości już się opłacało, a ja wciąż miałem cztery kolejne sprawdzania do wykorzystania w innych pojazdach, które mogłem sobie wyobrazić.