Z czego uszyta jest odzież ciążowa HappyMum?

Gorąco mi? Ciąża może sprawić, że lato będzie jeszcze intensywniejsze niż zwykle. Ponieważ temperatura Twojego ciała jest naturalnie wyższa z powodu ciepła wytwarzanego przez Twoje dziecko, zalecamy ubieranie się w ubrania, które pomogą Ci wyglądać i czuć się chłodno i wygodnie.

Tak, to wszystko w tkaninach, które nosisz! Pokonajmy razem upał, wybierając lekką odzież ciążową, która może pochłaniać i odprowadzać wilgoć z Twojej skóry. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po 6 najlepszych oddychających letnich tkaninach z których szyta jest odzież ciążowa, które pomogą Ci przejść przez ciążę tego lata.

Obiecujemy, że odzież ciążowa ochłodzi Cię, dając Ci jeden gorący wygląd mamy! Główną zaletą noszenia bielizny latem jest to, że umożliwia swobodny przepływ powietrza i odpycha ciepło. Jest wygodny i ma właściwości pochłaniające pot. Len jest „sztywną” tkaniną i rzadziej przylega do skóry, co pozwala organizmowi oddychać i ochładzać się. Ze względu na swoją strukturę molekularną płótno lniane może wchłonąć nawet 1/5 swojej wagi, zanim sprawi wrażenie wilgotnej lub mokrej. Innymi słowy, Twoja nowa lniana sukienka i inna odzież ciążowa będzie działała jak doskonały system chłodzenia i sprawi, że poczujesz się lżejsza podczas letniej ciąży!